Ігор Білиць

Ігор Білиць

Керівник Bilyts Art Сentre

Викладач, режисер, актор.

Вихованець Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Курс Дубініна К.М.

Спеціальність – режисура драми.

З 2002 року, актор в Київському камерному театрі-студії “Дивний замок”. В 2006 році Організував свою першу театральну студію при Київському Національному Торгово-Економічному Університеті. В 2007 році свою творчу діяльність продовжив у Центр ім. Д.Д.Лідера при Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. З 2008 року працював у Москві, співпрацюючи з різними театрами та театральними школами. В 2010 році створив Студію сучасного театру, де з групою однодумців експериментував у сфері театральної вистави та підготовки актора. У 2012 році організовано Центр розвитку творчості в Києві. В 2012 році закінчив Міжнародну Літню Школу Театральних Кураторів.

https://www.facebook.com/igor.bilyts

Віра Білиць

Віра Білиць

Інструктор йоги, Майстер Рейкі, тренер, ведуча тренінгів і семінарів.

Віра є сертифікованим інструктором Ваджра йоги (Хатха йога КПП) з досвідом викладання більше 6 років і власною практикою понад 8 років.
З 2010 року разом з чоловіком Ігорем проводять йогу з партнером і виїздні ретрити.
З 2012 року проводить авторські семінари , тренінги: йога в русі — Теренкур, йога голосу і ОМ-співу, йога для жінок, йога творчості (арт терапія).
З 2013 року отримала статус Майстра в енергетичній цілющій практиці Рейкі, після чого проводить ініціації та навчання.
В студії Білиць Арт Центр Віра допомагає чоловіку організовувати процес навчання, проводить заняття по йозі та медитації.
Зараз Віра навчається коучінгу та арт терапії.

https://www.facebook.com/VeraBilyts

Володимир Кудлінський

Володимир Кудлінський

Викладач, режисер, актор, журналіст.

Вихованець Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Закінчив Національний державний педагогічний університет ім. Драгоманова. Навчався в Театр-студії «Дельфи» (керівник Сергій Ененберг). З 2004 по 2007 року автор і ведучий п’яти програм на Радіо Київ. Режисер-постановник, сценарист театралізованих балів: «Ромео і Джульєтта» (Київська фортеця, 2008), «Бал у Лоренцо Медичі» (Національна філармонія України, 2009), «Бал принців» (Музей Івана Гончара, 2011). Асистент головного режисера в Київському академічному театрі на Подолі.

https://www.facebook.com/vl.kudlinsky

Анна Топчій

Анна Топчій

Викладач, режисер, актриса.

В 2009 р закінчила художньо театральний коледж, спеціальність актор драматичного театру, майстер Г.Ф.Богомаз-Бабій . З 2009р по 2012р працювала в Одеському музично драматичному театрі їм . В.Василька. З 2012р по 2014 працювала в Молодому театрі . З 2014 працює в театрі Драми і Комедії на Лівому Березі Дніпра і театрі Франко. В 2014 р закінчила університет ім.Карпенка-Карого, спеціальність режисура драми, майстер К.М.Дубінін. Досвід роботи театрі та кіно 10 років.

https://www.facebook.com/anna.topchijj.33

Олександра Правосуд

Олександра Правосуд

Викладач, режисер, актриса.

ВУЗ «Київский коледж театру і кіно». Актор драматичного театру і кіно. (молодший спеціаліст). Художній керівник курсу Мельник І.І. 2004-2007 рр. КНУ театру,кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка – Карого. Режисер драматичного театру.(спеціаліст) Майстерня професора, заслуженого діяча мистецтв В.М. Судьїна і заслуженого атриста РФ К.М. Дубініна 2007 – 2012 рр.
Російська академія театрального мистецтва. (РАТИ – ГИТИС(рос.)). Магістратура 2014-2016 рр. Кафедра акторського мистецтва. Майстерня заслуженного діяча мистецтв РФ Сергія Голомазова. В 2010 р пройшла навчальну практика у Московському театрі “Мастерская Петра Фоменко”(рос). Робота над виставою “Рыжий” (рос.) за творами Б. Рижого.

https://www.facebook.com/wyrenka

В’ячеслав Рак

В’ячеслав Рак

Актор театру і кіно, режисер драматичного театру, викладач Закінчив Школу-студію (ВНЗ) при Кримському академічному російською драматичному театрі ім. М. Горького (Курс Народного артиста України Денщикова В.А.) та Кримський Університет культури, мистецтв і туризму (Курс Заслуженого артиста РРФСР, Народного артиста України Шітовалова В.В.)

Постановки: «Київ у Океану» (Єврейський музично-драматичний театр імені Шолом-Алейхема); сценічна редакція вистави «Іспит» за мотивами сценарію Саймона Герріті до фільму Стюарта Хейзелдіна «Іспит»; «Будинок божевільних», автор Едуардо Скарпетта ; “Останні”, автор Максим Горький); драми абсурду “Король помирає”, автор Ежен Йонеско “Моя професія – синьйор з товариства”, автори Д.Скарначчі і Р.Тарабузі “Біда від ніжного серця”, автор Ф.Сологуб ; “Час для щастя – зараз!”. Як актор зіграв більше ніж у 25 виставах та фільмах

https://www.facebook.com/VyacheslavRak

Акторсько-ораторський курс

There are no upcoming events.